נעים מאוד.

קוראים לי שלומית קויפמן, ואני מנהלת את המרכז הנהדר הזה. אחרי שנים של הפקה וניהול צוות של מגזין גדול, באחת מחופשות הלידה שלי, החלטתי להשתלב בעסק המשפחתי ‘שיווק ינאי’. יעקב ינאי ז”ל היה למעלה מ-20 שנה הסוכן הבלעדי של שלוס בירושלים והביא בעמל ובאהבה את בשורת השמנים הארומתרפיים של חיים שלוס לעיר. כשהבנתי שהמסורת משפחתית הענפה של משפחת ינאי עומדת למכירה, לקחתי על עצמי את המשימה המיוחדת הזו, להמשיך ולהפיץ את השמנים ולהרחיב את הפעילות בירושלים והסביבה. לאט לאט ועם כל סדנה וקורס חדש שנוספו חילחלה בי ההבנה שנוצר כאן משהו חדש – לא רק מכירה של שמנים וחומרי גלם אלא גם מקום שכיף להגיע אליו וללמוד. במשך כמה שנים, כמעט כל יום, יצא לי לעמוד ברמזור של צומת אורנים, להסתכל על חורשת האורנים הקטנה ועל המבנה העתיק שבה. תמיד חשבתי על כמה מיוחד לדיירים שגרים שם ועל איך זה שבאמצע העיר חבויות פינות מיוחדות של טבע ושלווה. לפני מספר שנים נפלה לידיי ההזדמנות לקבל לידיים שלי את המבנה המקסים הזה, כדי לשכן בו את המרכז המתחדש ונתתי לו את השם… בין האורנים.

אל תראו אותי כזאת

מאז שאני זוכרת את עצמי אני לוקחת אקמול כשכואב לי הראש ושותה לפחות שלוש כוסות קפה ביום, וכך גם היום… אחר צהריים אחד לפני עשרים שנה חליתי בשפעת, וחמותי שבאה לביקור נתנה לי סינרג’י של חיים שלוס והחזירה אותי לחיים. מאז בחרתי גם אני להתעמק בעולם המרתק הזה של השמנים האתריים וצמחי המרפא, ולהכניס אותו לחיי היום יום שלי ושל משפחתי. מתוך סקרנות בחרתי ללמוד ארומתרפיה וקורסים מתקדמים נוספים בטיפול באמצעות שמנים אתריים אצל חיים שלוס, ואני מקפידה להמשיך ולהתעדכן בשילובים ושימושים שונים של השמנים. אני לומדת צמחי מרפא כבר שש שנים אצל ד”ר מינה פארן, יו”ר האגודה הישראלית לצמחי מרפא, למדתי על הכימיה של השמנים האתריים ועל האפשרויות לשלב אותם על נקודות דיקור אצל ד”ר מרילין אנקווה, ואיך להכין סבונים ומוצרי טיפוח טבעיים בהתאמה אישית אצל לימור אבן אודם. ותוך כדי טחנתי תפוצ’יפס. כן, כן.

החלטות קטנות שעושות את ההבדל

כי קרם פנים טבעי לא סותר לק ג’ל, ודיאודורנט טבעי לא סותר קפה איכותי. ויש בחיים שלי גם מזה וגם מזה. ובדיוק את התנועה הזו אני רוצה להעביר אליכם בבין האורנים. אפשר לקפוץ ולקנות תערובת שמנים שתעזור לתינוק מנוזל, אפשר לבוא ולהתיעץ על מטופלים, אפשר לבוא ללמוד ולהכין סבון טבעי אם זה מה שעושה טוב לעור שלך ואפשר פשוט להזמין כאן באתר ולקבל את המוצרים שאתם בוחרים עד הבית.

איתי מעבר לדלפק נמצאת מיכל

מיכל מרקוס, ארומתרפיסטית, רפלקסולוגית, תומכת לידה, אם השנה לחמישה ילדים ובעיקר יד ימיני כבר ארבע שנים, דמות מקצועית שנותנת לכם מענה שלם ומקצועי, עם חיוך ג’ינג’י ענק, מכל הלב. אחד הדברים שאנחנו הכי אוהבות בעבודה הזו יחד הוא לראות את המבט שמתהפך כאשר מישהו שלא קשור לעולם הטבעי הזה פונה לעזרה ובבקשה להקלה, וחוזר אחרי כמה ימים להגיד תודה. אז בואו, ואל תשכחו להגיד תודה 🙂