המומיו (Shilajit) הוא חומר המצוי בשימוש האנושות כבר למעלה מ-3000 שנה, משמעות השם היא “החומר המשמר את הגוף”. כנראה שזה גם המקור למונח מומיה המוכר לנו ממצרים. המומיו נוצר משיירים של בע”ח וצמחים, שבמשך השנים קושרים מינרלים מהסלעים, ונאסף מתיקרות של מערות באזורים הרריים באסיה, שגובהם מעל 2800 מ’.  

אנליזות כימיות הוכיחו נוכחות של פולן ומוצרי כוורת אחרים במומיו. הוא פועל כ- Toniמשפר את ההרגשה הכללית ומוסיף אנרגיה, מאט תהליכי זיקנה ומאריך ימים. 

ממריץ ייצור של אנזימים, חומצות גרעין, פוספוליפידים, גלובולינים, המוגלובין, ממריץ חידוש של רקמות שונות, ממריץ ייצור מיץ מרה, מזין ומחזק את מערכת העצבים. 

ברפואת האירוודה המסורתית טוענים שאין כמעט מחלה שלא ניתן לטפל בה באמצעות המומיו, ונהגו להשתמש בו לטיפול בברונכיט, הפרעות בעיכול, אנמיה, שברים בעצמות, להוסיף כוח וחיוניות, וכן כאנטיספטי ואנטי דלקתי. 

המומיו נחשב לחסר רעילות, ולא נמצאו לו תופעות לוואי

 מומלץ לקחת את המומיו 15-30 דקות לפני הארוחה. המינון למבוגר 200 מ”ג ליום, לילדים מתחת לגיל 3 50 מ”ג ליום לילדים בגיל 3-9 100 מ”ג ליום. מעל גיל 10 המינון כמו למבוגר 200 מ”ג ליום. ולהמשיך בטיפול במשך חודש אחד ברציפות. 

אם יש צורך, אחרי הפסקה של חודשיים או יותר ממשיכים שוב את הטיפול במשך חודש.

 במקרים אקוטיים ניתן לתת 400 מ”ג ליום

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest

לדעת את הטבע

הכנה לחורף

הגשם שהפתיע אותנו בשבת יחד תחילת שנת הלימודים והחגים לא משאירים לנו ברירה אלא להפנים שהחורף בדרך אלינו וכדאי להיות מוכנים. ריכזנו כאן כמה אפשרויות לטובת אלו מאיתנו שרוצים לעזור לגוף להתמודד עם הוירוסים והשפעות שמזמנת לנו התקופה הזו. על …

מומיו

מומיו

המומיו (Shilajit) הוא חומר המצוי בשימוש האנושות כבר למעלה מ-3000 שנה, משמעות השם היא “החומר המשמר את הגוף”. כנראה שזה גם המקור למונח מומיה המוכר לנו ממצרים. המומיו נוצר משיירים של בע”ח וצמחים, שבמשך השנים קושרים מינרלים מהסלעים, ונאסף מתיקרות …

שימוש בצמחי מרפא

שימוש בצמחי מרפא

מאז ומעולם השתמשו בני האדם בצמחים הסובבים אותם למטרות ריפוי. עם הזמן והשינויים באופני המחיה והטכנולוגיה, הולכים ומתמעטים האנשים הבקיאים בזיהוי הצמחים בשטח וביכולות ההתאמה שלהם למטרות הריפוי השונות. כיום מגדלים את רוב צמחי המרפא בחוות חקלאיות מיוחדות לשם כך, …

המוצרים הנמכרים ביותר

סינרג’י מאסטר בלנד

סינרג’י מאסטר בלנד

התערובת המוכרת ביותר פרי פיתוחו הבלעדי של חיים שלוס. לאורך השנים הצטבר ניסיון קליני רב …

לבנדר

לבנדר

שמן אתרי לבנדר (Lavendula angustifolia) הוא אחד מהשמנים האתריים הנפוצים והמוכרים ביותר. מקורו בצרפת והוא …

מספר 9

מספר 9

התערובת מכילה שילוב של תמציות צמחים ושמנים אתריים שיחד יכולים להקל באופן משמעותי בזמן מחלה …

נא להזין מספר טלפון לזיהוי

סל הקניות שלך ריק כרגע.

חזור לחנות

צרו איתנו קשר

נשמח לעזור לכם, שלחו לנו הודעה ונחזור בהקדם

X