הכנה לחורף

הגשם שהפתיע אותנו בשבת יחד תחילת שנת הלימודים והחגים לא משאירים לנו ברירה אלא להפנים שהחורף בדרך אלינו וכדאי להיות מוכנים.

ריכזנו כאן כמה אפשרויות לטובת אלו מאיתנו שרוצים לעזור לגוף להתמודד עם הוירוסים והשפעות שמזמנת לנו התקופה הזו. על מנת לא להעמיס התמקדנו באופן השימוש למטרת מניעת הידבקות וחיזוק מערכת החיסון.

חלק מן המוצרים המומלצים כאן מתאימים לטיפול גם בזמן מחלה, אם כי באופן שונה. ניתן לקרוא בהרחבה באתר על כל מוצר

הדבר הראשון המוכר לכולם הוא שברגע שמתחילה שנת הלימודים מתחילים גם הילדים החולים. כדי למזער מעט את התופעה חשוב להקפיד על חלון פתוח בכיתות ובבתים על מנת לאפשר תחלופת אוויר באופן קבוע.
עצה נוספת היא להדיף במבער כמה טיפות של סינרג’י מאסטר בלנד כל ארבע שעות (תלוי בגודל החלל) על מנת לטהר את האוויר מוירוסים וחיידקים ולחזק את מערכת החיסון.
במידה והדבר לא מתאפשר, מומלץ לטפטף טיפה או שתיים של סינרג’י מאסטר בלנד על דש הבגד לפני היציאה מהבית בבוקר. מבוגרים יכולים לקחת טיפה על הלשון, להצמיד לחיך ולשתות מעט מים לאחר מכן.


הקפדה על היגיינה בסיסית משמעותית גם היא – מומלץ להרגיל את בני הבית לשטוף ידיים בסבון כשנכנסים הביתה מן החוץ, ולהשאיר נעליים מחוץ לבית.


במהלך או לאחר שהייה של אנשים רבים בחלל אחד, מומלץ לרסס בחלל החדר ו/או על וילונות ואריגים תרסיס סינרג’י פלוס לחיטוי ומניעת הידבקות בוירוסים וחיידקים שונים.


ילדים מעל גיל שנה יכולים לקבל סירופ סמבוק
מחקרים הראו שפירות הסמבוק מעכבים וירוסים שונים ביניהם וירוס ההרפס, EBV, זנים שונים של שפעת ועוד.

הסירופ משמש לחיזוק מערכת החיסון, להפחתת כאבים, להורדת חום, מסייע לטפל בברונכיט, שיעול והצטננות קשה.

לחיזוק מערכת החיסון בעונות מעבר ובתקופת החורף (מגיל שנה עד שבע) – 2-5 טיפות ליום.
מבוגרים יכולים להשתמש לאותה מטרה בתמצית אם סמבוק  – 10 טיפות במים פעם- פעמיים ביום

לתינוקות ופעוטות מומלץ למרוח בתקופה זו תערובת בייבי וינטר לאחר האמבטיה. זוהי  תערובת שמנים אתריים וצמחיים המכילה שמנים אנטי דלקתיים ואנטי ויראליים, המקלים על מערכת הנשימה, דרכי נשימה עליונות, ועל שחרור ליחה המצטברת בקנה הנשימה ובריאות. את התערובת מורחים על בית החזה והגב, ומעבר לטיפול בזמן שיעול, ליחה, דלקת ריאות, חום, התקררות ושפעת, ניתן להשתמש בה באופן יומיומי בתקופת החורף לחיזוק מערכת החיסון הטבעית.


תמציות אם נוספות לחיזוק שניתן לשלב יחד או לבחור אחת מהן:

אכינצאה – מסייעת לגוף להגביר את ייצור תאי הדם הלבנים (WBC), המגינים על הגוף ומסייעים לו להתמודד עם זיהומים שונים, בעיקר זיהומים של מערכת הנשימה.
אופן השימוש: ילדים  (מגיל שנה עד שבע) – 2-5 טיפות במים ליום. מבוגרים :  10 טיפות במים פעם- פעמיים ביום

אסטרגלוס – האסטרגלוס נחשב ברפואה הסינית לאחד הצמחים הבולטים המשמשים לשיפור איכות החיים וחיזוק האנרגיה (הצ’י). הוא משפר עמידות בפני מחלות זיהומיות ומחלות אוטואימוניות, ומתאים לשימוש אצל אנשים שנוטים לחלות לעתים קרובות במחלות של דרכי נשימה עליונות.
אופן השימוש: ילדים  (מגיל שנה עד שבע) – 2-5 טיפות במים ליום. מבוגרים :  10 טיפות במים פעם- פעמיים ביום

פרופוליס – נוצר על ידי דבורי הדבש ומשמש אותן להגנה על הכוורת מפני מזיקים. באופן דומה הוא פועל על גוף האדם – מחזק את מערכת החיסון ומטפל בזיהומים.
אופן השימוש: ילדים  (מגיל שנה עד שבע) – 2-5 טיפות במים ליום. מבוגרים :  10 טיפות במים פעם- פעמיים ביוםשיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest

לדעת את הטבע

הכנה לחורף

הגשם שהפתיע אותנו בשבת יחד תחילת שנת הלימודים והחגים לא משאירים לנו ברירה אלא להפנים שהחורף בדרך אלינו וכדאי להיות מוכנים. ריכזנו כאן כמה אפשרויות לטובת אלו מאיתנו שרוצים לעזור לגוף להתמודד עם הוירוסים והשפעות שמזמנת לנו התקופה הזו. על …

מומיו

מומיו

המומיו (Shilajit) הוא חומר המצוי בשימוש האנושות כבר למעלה מ-3000 שנה, משמעות השם היא “החומר המשמר את הגוף”. כנראה שזה גם המקור למונח מומיה המוכר לנו ממצרים. המומיו נוצר משיירים של בע”ח וצמחים, שבמשך השנים קושרים מינרלים מהסלעים, ונאסף מתיקרות …

שימוש בצמחי מרפא

שימוש בצמחי מרפא

מאז ומעולם השתמשו בני האדם בצמחים הסובבים אותם למטרות ריפוי. עם הזמן והשינויים באופני המחיה והטכנולוגיה, הולכים ומתמעטים האנשים הבקיאים בזיהוי הצמחים בשטח וביכולות ההתאמה שלהם למטרות הריפוי השונות. כיום מגדלים את רוב צמחי המרפא בחוות חקלאיות מיוחדות לשם כך, …

המוצרים הנמכרים ביותר

מספר 9

מספר 9

התערובת מכילה שילוב של תמציות צמחים ושמנים אתריים שיחד יכולים להקל באופן משמעותי בזמן מחלה …

סינרג’י מאסטר בלנד

סינרג’י מאסטר בלנד

התערובת המוכרת ביותר פרי פיתוחו הבלעדי של חיים שלוס. לאורך השנים הצטבר ניסיון קליני רב …

לבנדר

לבנדר

שמן אתרי לבנדר (Lavendula angustifolia) הוא אחד מהשמנים האתריים הנפוצים והמוכרים ביותר. מקורו בצרפת והוא …

נא להזין מספר טלפון לזיהוי

סל הקניות שלך ריק כרגע.

חזור לחנות

צרו איתנו קשר

נשמח לעזור לכם, שלחו לנו הודעה ונחזור בהקדם

X